Nábor do klanu

Zde naleznete všechny důležité informace o našem fóru. Doporučujeme Vám si je přečíst.
Zamčeno
Silverhand
Site Admin
Příspěvky: 7
Registrován: ned srp 05, 2018 8:43 am

Nábor do klanu

Příspěvek od Silverhand » čtv zář 20, 2018 6:07 pm

Ahoj hráči.

Baví tě Diablo III? Baví tě hrát s fajn lidma? Potřebuješ nebo naopak umíš pomoct ostatním?

Pokud ano pak tě rádi přivítáme k nám do klanu HCCZSK Hardcoráci!

Co hrajeme:
Jak už náš název napovídá jsme Hardcore (HC), Česko-Slovenský(CZSK) klan a hrajeme na Evropském serveru(EU). Specializujeme se na hru na sezónách. Nenutíme nikoho hrát POUZE HC a sezóny, ale kvůli možnosti hrát spolu a pomoci je nutnost, aby jsi většinu času v Diablu III hrál Hardcore a sezónu.

Co ti členství v klanu přinese?
Herně ti dokážeme pomoct, protože za každou klasu v Diablu III, máme několik hráčů, kteří se pravidelně umísťují v top 20 a i mnohem výše.
Máme svoje technické zázemí. Vlastní Discord server, vlastní WEB a fórum, na kterých umisťujeme jak důležité informace, tak nejrůznější návody a poznatky.

Něco také požadujeme:
Rádi bychom hráli s lidmi, kteří umí pomoct, poradit a umí se chovat. Takže dodržování základních pravidel slušnosti je nutnost.
Také možnost alespoň poslouchat tým je potřebné, takže registrace a připojení na klanový Discord server je další podmínkou.
Pokud nechceš/nemůžeš mluvit není to až takový problém, ale alespoň mít možnost poslouchat. Na druhou stranu, pokud potřebuješ
poradit, tak bez mikrofonu se neobejdeš.

Jak se přihlásit?
Takže buďto přímo ve hře kontaktuj KostrouN#21671, NecroGroul#11532, Dzino#1268, nebo kohokoliv dalšího z klanu a požádej o vstup.
Dále nám můžeš nechat zprávu zde, svůj battle tag a mi si tě najdeme ve hře.

Tak doufáme, že se brzo uvidíme a uslyšíme.

Zamčeno